HENKILÖSTÖ

Tältä sivulta löydät Linean ammattitaitoisen henkilökunnan
​​​​​​​

Susanna Tommola

susanna@liikuntakeskuslinea.fi

0400 648 754​​​​​​​

Yrittäjä, toimitusjohtaja

​​​​​​​​​​​​​​
Psykologi, fysioterapeutti
Ryhmäliikunnan ohjaus:
CrossBody
CrossBody Circuit
​​​​​​​Senioritunnit

​​​​​​​

Mika Raatikainen

mika@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​

045 347 9335​​​​​​​

Yrittäjä, hallinto

Videotuotantopalvelut

Jaana Mäenpää

jaana@liikuntakeskuslinea.fi

Persoanl training, liikuntaneuvonta, asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:
Kahvakuula
Venyttely

Viivi Jetsu

viivi@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​

Personal training, ryhmäliikuntavastaava asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:
Cycling
YinJooga
VoimaFlow
Senioritunnit
Linean omat tunnit

​​​​​​​

Sanna Uotinen

sanna@liikuntakeskuslinea.fi

Personal training

Ritva Veijalainen

ritva.veijalainen@gmail.com

040 505 4606

​​​​​​​Hieronta, jalkahoidot

Juha Savinainen

juha@liikuntakeskuslinea.fi

0400 772 077

Hieroja


Satu Sneck

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyPump
Les Mills BodyCombat
​​​​​​​Linean omat tunnit


Johanna Pekkarinen

Ryhmäliikunnan ohjaus

Jooga
Senioritunnit
Cycling
Linean omat tunnit

Mari Lommi

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills CXWORX
Linean omat tunnit

    Sonja Tervonen

    Ryhmäliikunnan ohjaus

    Les Mills BodyPump
    Les Mills BodyCombat
    ​​​​​​​Les Mills BodyStep

    Minna Lehtonen

    Ryhmäliikunnan ohjaus

    Les Mills TONE
    DanceFit45
    Linean omat tunnit


    Elina Argillander

    Ryhmäliikunnan ohjaus

    Les Mills BodyBalance
    Cycling
    Linean omat tunnit

    Linda Sainio

    Ryhmäliikunnan ohjaus

    Cycling
    Linean omat tunnit

    Jere Koski-Lammi

    Lapsiparkki Muksulan ohjaaja

    Maiju Martinoff

    Lapsiparkki Muksulan ohjaaja