HENKILÖSTÖ

Tältä sivulta löydät Linean ammattitaitoisen henkilökunnan
​​​​​​​
Susanna Tommolasusanna@liikuntakeskuslinea.fi 0400 648 754​​​​​​​Yrittäjä, toimitusjohtaja​​​​​​​​​​​​​​Psykologi, fysioterapeuttiRyhmäliikunnan ohjaus:CrossBodyCrossBody Circuit​​​​​​​Senioritunnit

Susanna Tommola

susanna@liikuntakeskuslinea.fi

0400 648 754​​​​​​​

Yrittäjä, toimitusjohtaja

​​​​​​​​​​​​​​
Psykologi, fysioterapeutti
Ryhmäliikunnan ohjaus:
CrossBody
CrossBody Circuit
​​​​​​​Senioritunnit

Viivi Jetsuviivi@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​Personal training, ryhmäliikuntavastaava asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:CyclingYinJoogaVoimaFlowSenioritunnitLinean omat tunnit​​​​​​​

Viivi Jetsu

viivi@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​

Personal training, ryhmäliikuntavastaava asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:
Cycling
YinJooga
VoimaFlow
Senioritunnit
Linean omat tunnit

​​​​​​​
Jaana Mäenpääjaana@liikuntakeskuslinea.fiPersoanl training, liikuntaneuvonta, asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:KahvakuulaVenyttely

Jaana Mäenpää

jaana@liikuntakeskuslinea.fi

Persoanl training, liikuntaneuvonta, asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:
Kahvakuula
Venyttely

Mika Raatikainenmika@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​045 347 9335​​​​​​​Yrittäjä, hallinto Videotuotantopalvelut

Mika Raatikainen

mika@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​

045 347 9335​​​​​​​

Yrittäjä, hallinto


Videotuotantopalvelut

Ritva Veijalainenritva.veijalainen@gmail.com040 505 4606​​​​​​​Hieronta, jalkahoidot

Ritva Veijalainen

ritva.veijalainen@gmail.com

040 505 4606

​​​​​​​Hieronta, jalkahoidot

Juha Savinainenjuha@liikuntakeskuslinea.fi0400 772 077Hieroja

Juha Savinainen

juha@liikuntakeskuslinea.fi

0400 772 077

Hieroja

Linda SainioRyhmäliikunnan ohjausCyclingLinean omat tunnit

Linda Sainio

Ryhmäliikunnan ohjaus

Cycling
Linean omat tunnit

Satu SneckRyhmäliikunnan ohjausLes Mills BodyPumpLes Mills BodyCombat​​​​​​​Linean omat tunnit

Satu Sneck

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyPump
Les Mills BodyCombat
​​​​​​​Linean omat tunnit

Eeva AartolahtiRyhmäliikunnan ohjausLes Mills BodyBalance

Eeva Aartolahti

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyBalance

Sonja TervonenRyhmäliikunnan ohjausLes Mills BodyPumpLes Mills BodyCombat​​​​​​​Les Mills BodyStep

Sonja Tervonen

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyPump
Les Mills BodyCombat
​​​​​​​Les Mills BodyStep

Minna LehtonenRyhmäliikunnan ohjausCyclingPower+Cardio

Minna Lehtonen

Ryhmäliikunnan ohjaus

CyclingPower+Cardio
Mia VuorenmaaRyhmäliikunnan ohjausLes Mills BodyStep

Mia Vuorenmaa

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyStep

Tero MakkonenRyhmäliikunnan ohjausZumba

Tero Makkonen

Ryhmäliikunnan ohjaus

Zumba

Jere Koski-LammiLapsiparkki Muksulan ohjaaja

Jere Koski-Lammi

Lapsiparkki Muksulan ohjaaja

Maiju MartinoffLapsiparkki Muksulan ohjaaja

Maiju Martinoff

Lapsiparkki Muksulan ohjaaja