HENKILÖSTÖ

Tältä sivulta löydät Linean ammattitaitoisen henkilökunnan
​​​​​​​

Susanna Raatikainen

susanna@liikuntakeskuslinea.fi

0400 648 754​​​​​​​

Yrittäjä, toimitusjohtaja

​​​​​​​​​​​​​​
Psykologi, fysioterapeutti

​​​​​​​Ryhmäliikuntavastaava
Ryhmäliikunnan ohjaus:
CrossBody
CrossBody Circuit
​​​​​​​Senioritunnit

Jaana Mäenpää

jaana@liikuntakeskuslinea.fi

Personal training, liikuntaneuvonta, asiakaspalvelu, ryhmäliikunnan ohjaus:
Senioritunnit
Venyttely

Mika Raatikainen

mika@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​

045 347 9335​​​​​​​

Yrittäjä, hallinto


Videotuotantopalvelut

Viivi Jetsu

viivi@liikuntakeskuslinea.fi​​​​​​​

Ryhmäliikunnan ohjaus:
Cycling
Senioritunnit
Linean omat tunnit

​​​​​​​

Ritva Veijalainen

ritva.veijalainen@gmail.com

040 505 4606

​​​​​​​Hieronta, jalkahoidot

Juha Savinainen

juha@liikuntakeskuslinea.fi

0400 772 077

Hieroja

Linda Sainio

Ryhmäliikunnan ohjaus

Cycling
Linean omat tunnit

Satu Sneck

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyPump
Les Mills BodyCombat
​​​​​​​Linean omat tunnit

Eeva Aartolahti

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyBalance

Sonja Tervonen

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyPump
Les Mills BodyCombat
​​​​​​​Les Mills BodyStep

Minna Lehtonen

Ryhmäliikunnan ohjaus

Cycling

Power+Cardio

Mia Sainio

Ryhmäliikunnan ohjaus

Jooga

Mia Vuorenmaa

Ryhmäliikunnan ohjaus

Les Mills BodyStep

Tero Makkonen

Ryhmäliikunnan ohjaus

Zumba

Petra Forsman

Ryhmäliikunnan ohjaus

Zumba

Maiju Martinoff

Lapsiparkki Muksulan ohjaaja

Louna Luiro

Lapsiparkki Muksulan ohjaaja

Julia Onnela

Lapsiparkki Muksulan ohjaaja